Xiaomi Mix Flip, Snapdragon 8 Gen 3 ve uydu bağlantısı özelliklerine sahip olabilir

Xiaomi‘nin ilk katlanabilir telefonu üzerinde çalıştığı uzun süredir konuşuluyordu. Söz konusu cihaz Mix Flip olarak adlandırılabilir ve son sızıntı, bu model hakkında bazı özellikler ve detaylar ortaya çıkardı. Hadi bu konuya biraz daha yakından bakalım.

Çinli teknoloji devinin yakında piyasaya sürmeyi planladığı katlanabilir telefon, üst düzey özellikler ve donanımlar sunabilir. Bilinen bir sızıntı kaynağı olan Digital Chat Station, Weibo üzerinden yaptığı bir paylaşımda Mix Flip‘in, yüksek performanslı bir işlemci olan QualcommSnapdragon 8 Gen 3 SoC ile donatılacağını iddia etti. Ayrıca, cihazın uydu iletişimi desteği sunabileceği belirtiliyor. Bu özellik genellikle premium sınıf telefonlarda bulunur ve daha önceki raporlarımızla da uyumlu.

Şirket henüz bu yeni katlanabilir cihaz hakkında resmi bir detay paylaşmadı. Ancak, önceki söylentiler cihazın Snapdragon 8 Gen 2 yerine, daha yeni olan Snapdragon 8 Gen 3 ile geleceğini öne sürmüştü. Digital Chat Station, yeni katlanabilir telefonun ön ve arka tasarımının yanı sıra kamera özelliklerinin de dikkat çekici olduğunu ekledi ancak bu konuda daha fazla detay paylaşılmadı.

Mix Flip’in ne zaman resmi olarak tanıtılacağı henüz net değil. Ancak, Xiaomi Mix Flip‘in Xiaomi 14 Ultra ile birlikte tanıtılma ihtimali var. Sonuncusunun Çin’de gelecek ayın sonunda tanıtılması bekleniyor. Dolayısıyla Mix Flip de Şubat ayında piyasaya sürülebilir. Şimdilik elimizdeki bilgiler bu kadar, daha fazla güncelleme için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x