Birce Akalay: Yaşımdan dolayı seçici ve sakin hayat yaşıyorum

Ünlü oyuncu Birce Akalay, önceki gün Etiler’de muhabirlerle sohbet etti. Oyuncu, “Dizi bitti, güzel bir işti benim için, normal hayata döndüm. Onun dışında kendi takı markam ile ilgili ticarete devam ediyorum. 2024 için koleksiyonu hazırladım. Şubat ayında da ‘Zaferin Rengi’ isimli filmimiz vizyona giriyor, ben bu filmde konuk oyuncuyum, bir sahne oynuyorum ama filmi kendi filmim gibi kabulleniyorum” dedi.

“BİR DİRENİŞ HİKAYESİ”

“Filmin kendisine dair çok bir şey söyleyemem bire bir içinde olduğum bir film değil” diyen Akalay, “Arkadaşlarımdan aldığım bilgiler çok güzel bir film olduğu yönünde. Bu konu senelerdir işlenmeyi ve çekilmeyi bekleyen bir hikayeydi. Ülkemizin güzide bir takımlarından olan Fenerbahçe, futbol takımının üzerinden bir direniş hikayesi. Halide Edip Adıvar gibi ülkede direnişçi ve ordu mensubu bir feminist ve aydın birisinin hayatını oynamak çok heyecan vericiydi” dedi.

“ÇOK HEYECANLANIYORUM”

Sultanahmet, mitinglerinde Halide Edip Adıvar’ın halka seslenmesini canlandırdım. Beyazıt meydanında hayalini kurup on bin kişinin karşında olduğunu hissetmek çok acayip deneyimdi benim için. Bu yüzden mesleğimi çok seviyorum. Böyle bir şey yaptığımda da çok heyecanlanıyorum” dedi.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Özel hayatı ile ilgili sorulara da yanıt veren oyuncu “Hayatımda kimse yok. O yüzden de hayatımı rölantiye aldım. Biraz da yaşımdan dolayı seçici ve sakin hayat yaşıyorum. Çok çalışıyorum o yüzden aşka vaktim de yok açıkçası. Bu ara Bodrum’da yaşayan ailemle vakit geçirmek istiyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x