Yapay Zeka ile Kopyasını Yaratan Kadının Erkeklerle Sohbet Ederek Aylık Kazandığı Rakam Dumur Etti

Berlinli model Sika Moon, 28 yaşında, teknolojinin gücünü kullanarak kendi dijital ikizini oluşturdu. Yapay zekâ kullanarak gerçeğe yakın bir kopya yarattı ve bu sayede sanal dünyada ikinci bir yaşam sürmeye başladı. Moon’un bu yaratıcı ve yenilikçi hamlesi, ona maddi anlamda da büyük bir getiri sağladı. Neredeyse dudak uçuklatacak cinsten…

Yapay zekâ teknolojisi, son dönemlerin en gözde trendlerinden biri olarak hemen hemen her alanda kendine yer buluyor.

Berlinli bir modelin, yapay zekâ teknolojisi sayesinde oluşturduğu dijital ikizini kullanarak binlerce dolar kazanması gözleri üzerine çekti.

28 yaşındaki model Sika Moon, çevrimiçi dünyada hayranlarıyla daha etkin bir etkileşim kurabilmek adına yapay zekâ teknolojisinden faydalanarak kendi dijital ikizini yarattı.

Moon, “Yapay zekâ sayesinde, her zaman olmayı hayal ettiğim kişiyi yaratma şansı buldum ve bu sanal ikinci benliğim ayda 20 bin dolar kazanıyor.” ifadelerini kullanıyor.

Moon’un bu başarısı, beş yıllık deneyimine rağmen sanal ikizinin kendisinden daha fazla ilgi görmesiyle daha da dikkat çekici hale geliyor.

Şu an itibariyle Sika, Birleşik Krallık’taki Fanvue kazananları arasında ilk yüzde birlik dilimde yer alıyor.

  • Fanvue, OnlyFans gibi, içerik oluşturucuların görsel ve videoları üzerinden para kazanmalarını sağlayan bir platform.

Yaratıcı yeteneklerini ve yapay zeka teknolojisinin potansiyelini birleştirerek, Sika, yetişkin eğlence sektöründeki tekdüze ve yaratıcılıktan uzak işlerinden sıkılarak, sanatına geri dönmeye karar verdi. Kendi hayalindeki mükemmel kadın imajını yapay zeka araçlarıyla yaratmayı başardı.

Sika, sanal klonunun gerçek yüzü ve vücuduna dayandığını belirtiyor ve onu kendisinin bir uzantısı olarak görüyor. “O, benim bir parçam ve onu çok seviyorum. Hayranlarım onun benim bir yansımam olduğunu biliyor ve herhangi bir ajans veya chatbot ile ilgisi yok.” diyor.

Fanvue adlı platformda Sika’nın sanal ikizi yer alıyor. Kullanıcılar, ayda 10,99 dolar ödeyerek Sika’nın içeriğine erişebilir ve onunla sohbet edebiliyorlar.

Yapay zekâ dünyası, Instagram, TikTok ve Twitter gibi platformlarda binlerce sanal karakterin ortaya çıkmasıyla büyük bir patlama yaşıyor. İnsanlar, karşılanmayan cinsel ihtiyaçlarını gidermek için bu sanal ilişkilere yöneliyorlar.

Sanal karakterlerin oluşturulmasında ‘Anydream’ isimli araç sıklıkla kullanılıyor. Bu platform, erkek veya kadın karakterlerin gerçekçi görüntülerini oluşturmak için fotoğraf ve metin yönlendirmelerini bir arada kullanıyor.

Bu trend, yapay zekâ tarafından oluşturulan kız arkadaş konsepti ile daha da popüler hale geliyor. Yapay zekâ endüstrisi, bu yeni trendin tam merkezinde yer alıyor ve bu durum, sanal karakterlerin platformlarda hızla artmasına neden oluyor. Bu, insanların tatmin olmamış cinsel arzularını karşılamak için sahte, sanal ilişkilere yönelmelerine yol açıyor. Bu durumu yorumlayan Sika, ‘Bu, yapay zekâ yaratıcı ekonomisi için sadece bir başlangıç’ diyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x