”Gözde Bir Dulum” Diyen Oğuzhan Koç, Eski Eşi Demet Özdemir İle Barışmak İçin Seda Sayan’dan Yardım İstedi

Ünlü sanatçı Oğuzhan Koç, 8 ay evli kaldığı geçtiğimiz Mayıs ayında ise boşandığı oyuncu Demet Özdemir ile barışmak için 7 kez evlilik yapan Seda Sayan’dan yardım istediği iddia edildi. 

Boşanma sonrası evliliği hakkında ilk kez konuşan Oğuzhan Koç,“Gözde bir dulum. Şahane bir şey yaşadık. İyi ki yaşadık… İyi ki benim başıma böyle bir şey geldi. Her şey yolunda, hayat devam ediyor” demişti.

tv100 Magazin Hattı’ndan Onur Üçkarışoğlu’nun haberine göre Seda Sayan, Oğuzhan Koç’un ricası üzerine Demet Özdemir’e barışmak isteğini iletti. Sayan’ın elçi olduğu olarak Demet Özdemir ile uzun saat konuştuğu ancak olumlu bakmadığı konuşuluyor.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan ile güzel oyuncu Demet Özdemir, geçtiğimiz gün Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Yaklaşık beş saat birlikte vakit geçiren ikili, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sayan, “Normal sohbet ettik. Biz neredeyse her gün konuşuyoruz Demet ile” derken, Özdemir ise “Biz tatil boyunca hep mesajlaştık, bir araya gelmek için çok bekledik. O yüzden uzun sürdü bu akşamki buluşma ve sohbet” açıklamasında bulundu.

Bu sırada şarkıcı araya girerek; “Ben bütün yazı Amerika’da geçirdiğim için Demet’im ile buluşamadım” ifadelerini kullandı.

Sayan, Muhabirlerin; “Seda Hanım, sosyal medya takip ettiğiniz herkesi çıkarttınız. Özellikle Safiye Soyman’ı da çıkartmanız çok konuşuldu. Bir tek oğlunuzu ve eşinizi takip etmeye başladınız. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

”Özellikle Safiye’yi mi çıkarttım, yapmayın. Takipçilerimi takipten ben çıkmadım. Sosyal medyamı yöneten kardeşim Sefa Çağlar dedi ki; ‘Bundan sonra yönetimi ben ele alıyorum. Böyle olması gerekiyor.’ Öyle de yaptı.

Yüzüne yaptığı estetiklerle sık sık gündeme gelen sanatçı, bu konuyla ilgili sorulara ise “Hadi hoşça kalın. Seviyorum sizi” demekle yetindi. Seda Sayan, ardından aracına binerek oradan uzaklaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x