Binance Destekli Web3 Coin Yok Sattı: 36x Yaptı!

Binance Launchpad’in uzun bir aranın ardından tanıttığı 30.projesi, ön satış fiyatı 0,025 dolardan kısa sürede 36x değer kazandı! Web3 coin, 99.000 yatırımcıdan 8,4 milyon BNB topladı. İşte bilmeniz gerekenler…

Binance destekli Web3 coin listelendi!

Binance Launchpad’in 30.projesi Space ID (ID), Mart’ta başladığı ön satışın ardından kısa sürede 50.000 bin yatırımcı barajını aştı. Borsa kullanıcılarından 2,5 milyon dolar toplayan Space ID token satışına 8,4 milyondan fazla BNB token taahhüt edildi.

Ön satışı Çarşamba günü sabah saatlerinde sona eren Space ID, Salı günü erken saatlerde başlayan 48 saatlik bir süre boyunca 99.000 sahipten 8,4 milyon BNB üzerinde token taahhüt aldı. Toplamda 2,85 milyar doların üzerinde BNB toplandı.

Space ID (ID) fiyatı kısa sürede %2.000’nin üzerinde yükseldi

Piyasa değerine göre ilk 200 altcoin arasında ulaşan Space ID (ID), yoğun ilgi gösterilen ön satışın ardından 0,025 dolar başlangıç fiyatından 1 dolar bölgesine pik yaptı. ID token şu anda rallinin yarıdan fazla bir kısmını iade ediyor. Yüzde %50’lik düzeltme, fiyatın 0.40 dolara kadar düşüşüne yol açtı. İlk yatırımcıların hala büyük oranda karda olduklarını belirtelim..

Binance destekli Web3 coin Space ID (ID) nedir?

Space ID, kullanıcıların kripto tabanlı alan adlarını (domain) değiştirmesine, kaydetmesine ve yönetmesine izin veren bir Web3 yönetimidir. ID, platformda bir yönetim tokeni olarak kullanılabilir.

Space ID, NFT’lerin çeşitli kullanım durumlarına odaklanmaktadır. Bu NFT’ler, müzik, sanat, e-spor, oyun, sosyal medya, metaverse ve daha birçok alanda kullanılabilir. Space ID, bu çeşitli alanlarda NFT kullanımı için kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için uygun araçlar sağlamak için çalışmaktadır.

Space ID (ID) nasıl kazanabilirim?

30.projesi olarak tanıldığı Binance Launchpad, AI dağıtımı için bir piyango sistemi kullanır. Yeni bir ilk takas teklifi (IEO) duyurulduktan sonra, satışa göre değişen belirli bir süre boyunca potansiyel yatırımcıların BNB bakiyelerinin kayıtları alınacak.

BNB tutma süresinden sonra, piyango biletlerini onaylaması gereken kullanıcılara 24 saat boyunca bir bilet talep düğmesi görünecek, ardından çekiliş başlayacak ve kazananlar otomatik olarak kullanıcıların BNB tokenleri karşılığında token arzına katılmalarına izin verecek.

Kriptokoin.com olarak bir önceki turda Hooked Protocol’ün (HOOK) ralli yaptığı aktarmıştık. Binance destekli projeler, genellikle yoğun ilgili görüyor ve ilk yatırımlarına birkaç katlık kazanç sağlıyor. Örneğin, HOOK, Aralık ayında yatırımcılardan 9 milyon BNB topladı ve o sırada sadece 0,10 dolardan işlem görüyordu. HOOK şu anda 2,50 dolardan işlem görüyor ve erken katılımcılar için %2.300’lük bir getiri sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir